Αγιασμός σχ. έτους 2020 – 2021

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Σας ενημερώνουμε ότι τη Δευτέρα 14 Σεπτεμβρίου οι μαθητές θα προσέλθουν κανονικά στο σχολείο στις 08:15 (ώρα προσέλευσης 08:00 – 08:15) με τις τσάντες τους για να πραγματοποιηθεί ο αγιασμός και να παραλάβουν τα βιβλία τους.

Ο αγιασμός θα τελεστεί στις 11:00 και μετά το πέρας αυτού οι μαθητές θα αποχωρήσουν στις 11:30. Ως εκ τούτου παρακαλείσθε την ώρα αυτή να είστε στο σχολείο για να παραλάβετε τα παιδιά σας!

Επειδή οι μαθητές θα παραμείνουν αρκετές ώρες στο χώρο του σχολείου καλό είναι να έχουν μαζί τους φαγητό και νερό!

Τονίζεται ότι ακόμη δεν έχουμε παραλάβει μάσκες και δοχεία νερού, οπότε οι μαθητές θα προσέλθουν στο σχολείο φορώντας δικές τους μάσκες!

Ευχόμαστε σε όλους ολόψυχα μια καλή χρονιά γεμάτη υγεία, χαρά και δημιουργικότητα!

ΑΓΙΑ 2

Η Δ/ντρια                          Ο Σύλλογος Διδασκόντων